Na zápas medzi Barcelonou a Šachtarom Doneck budú povolaní dvaja mladíci z La Masie

Barcelona nastúpi v stredu večer proti Šachtaru Doneck vo svojom treťom stretnutí skupiny H Ligy majstrov UEFA na Estadi Olimpic Lluis Companys.

S dvoma víťazstvami v dvoch zápasoch Blaugrana odštartovali svoje ťaženie v Európe solídne a zajtra si ho budú chcieť predĺžiť.

Barcelona sa však bude musieť postarať o svoje záležitosti bez šiestich hráčov, pretože Pedri, Frenkie de Jong, Raphinha, Robert Lewandowski, Jules Kounde a Sergi Roberto sú mimo hru.

Navyše Gavi vynechá zápas kvôli suspendácii.

Vzhľadom na nedostatok počtov v kádri v dôsledku zranení sa manažér Barcelony Xavi Hernandez chystá skočiť do rezervy La Masie, aby doplnil káder na zápas proti Šachtaru Doneck.

Marc Guiu  je takmer istý, že sa dostane do zoznamu po jeho zápase proti Athleticu, pričom Barça pracuje na jeho registrácii v zostave Ligy majstrov.

Novinár Albert Roge teraz hlási, že Barcelona pravdepodobne povolá na súboj so Šachtarom ďalších dvoch mladíkov v podobe Aleixa Garrida a Paua Cubarsiho.

Podľa správy je myšlienkou, aby Pau Cubarsi a Aleix Garrido dnes trénovali s hráčmi prvého tímu pod vedením Xaviho Hernandeza.

Očakáva sa, že spolu s dvojicou sa na zoznam dostane aj Marc Guiu spolu s Hectorom Fortom, ktorý bol tiež na súpiske tímu proti Athleticu.

Zdroj: barcauniversal.com

Foto: fcbarcelona.com