VIDEO: Iñigo Martínez sa zastal Lamine Yamala

Jedným z hrdinov zápasu medzi Katalánskym klubom FC Barcelona a Deportivom Alavésom bol mladík Lamine Yamal, ktorý sa vrátil do základnej zostavy po štyroch zápasoch, ako striedajúci hráč. Niektoré televízne kamery však zaznamenali situáciu, kde 32-ročný obranca Iñigo Martínez sa zastal mladíka Lamine Yamala.

Počas spomínaného stretnutia medzi Barcelonou a Deportivom Alávesom kamery Movistar Plus zachytili diskusiu medzi Lamine Yamalom a Antoniom Blancom. Stredopoliar čelil súperovmu hráčovi, pričom Iñigo Martínez pribehol brániť 16-ročného mladíka.

Obranca Iñaki Martínez zakričal na hráča Deportiva Alavés „¡Eh! ¿A dónde vas con el chaval, subn*rmal?”, čo môžeme preložiť ako, “Čo začínaš do mladých idio*.”

Foto: twitter.com/LaTiburoneta