Xavi dostal trest na dva zápasy

Tréner Barcelony Xavi Hernandez dostal dištanc na dva zápasy po vylúčení s Atleticom Madrid.

Xavi dostal na Wanda Metropolitano druhú červenú kartu v sezóne za nesúhlas po proteste proti dvom rozhodnutiam rozhodcu Jose Maria Sancheza Martineza.

Teraz si odpyká dvojzápasový dištanc, čo znamená, že po reprezentačnej prestávke nebude na zápasoch La Ligy proti Las Palmas a Cádizu.

Xavi sa vráti potom v ďalšom zápase Barcelony, ktorým bude práve Clasico proti Realu Madrid na Santiago Bernabeu.

Xaviho brat a asistent trénera Oscar Hernandez tak bude v nasledujúcich dvoch zápasoch ako hlavný tréner.

Diario AS informovalo, že šatňa Barcy prezývala Xaviho brata ‘Oscar Klopp’ kvôli jeho podobnosti s manažérom Liverpoolu.

Oscar sa môže pochváliť aj vynikajúcimi výsledkami, keď prevzal vedenie tímu. V šiestich zápasoch mal šesť víťazstiev, 17 strelených gólov a iba tri inkasované.

Zdroj: barcablaugranes.com

Foto: fcbarcelonanoticias.com