Agent Nica sa snaží hráča vytlačiť z Barcelony

Katalánsky klub FC Barcelona toto leto čaká rozsiahla rekonštrukcia kádra. V rámci prestavby môže klub opustiť niekoľko hráčov z akadémie.

Podľa skúseného novinára Gerarda Romera sa zdá, že ďalším hráčom, ktorý klub môže opustiť je Nico González. Novinár taktiež prišiel s informáciou, že Portugalsky agent Nica Gonzáleza Mendes toto leto hľadá nový klub pre Nica. Dôvod údajného prestupu má byť nedostatočná perspektíva na Camp Nou v budúcej sezóne.
Nico González v priebehu minulej sezóny odohral v La Lige len 12 štartov. V priebehu leta chce klub podpísať nové posily, ktoré by pre hráča mohli znamenať ďalšie stratené minúty. Práve vďaka tomuto sa Nico rozhodol uvažovať o prestupe.

Aj napriek tomu, že tréner prvého tímu FC Barcelona Xavi Hernández hráča veľmi vysoko hodnotí, agent Mendes verí, že odchod z Camp Nou by mohol byť najlepšou voľbou pre bezprostredný rozvoj mladíka.

Aktuálne o hráča prejavil záujem Wolves. Vzhľadom na veľmi dobrý vzťah medzi oboma klubmi by sme sa mohli rozprávať o hosťovaní hráča.
Uvidíme, ako to celé nakoniec dopadne. V tomto prípade by sme sa mohli baviť aj o trvalom podpise, keďže hráčovi chýba herný čas.

Zdroj: barcablaugranes.com
Foto: twitter.com/Talking Wolves