Alberto Moleiro: Ak má o Vás Barça záujem, robíte niečo správne

18-ročný stredopoliar z Las Palmas Alberto Moleiro je už dlhší čas v hľadáčiku Katalánskeho klubu FC Barcelona. Stredopoliar sa zúčastnil tlačovej konferencii, kde sa vyjadril k fámam, ktoré ho spájajú s Barcelonou.

“Veľa sa o mne písalo v súvislosti s prestupom do Barcelony, ale nezáleží to na mne, ale na klube a mojom zástupcovi. Som preč od toho všetkého a sústredím sa na dôležitý pondelkový zápas proti Andorre, ktorý musíme vyhrať.”

“Dobre znášam klebety o mne. Mňa osobne neovyplvňujú, pretože v tejto sezóne je mojím cieľom urobiť krok vpred a zlepšiť svoje výkony. Ak má o Vás Barça záujem, robíte niečo správne.”

“Sústredím sa na hru. Ak sa súper sústredí na mňa, je to dobre, pretože to znamená, že hrám dobre. Cítim sa pohodlnejšie hrať v strede ako v útoku. Mám väčšiu voľnosť pohybu, viac priestoru… Keď ma tréner posadí na krídlo aj tak musím viac pracovať vo vnútri.”

“Robiť z mňa nového “Pedriho” je minulosťou, je koniec. Aj tak som dostal dosť silnú ranu (smiech).”

Foto: marca.com