Alejandro Balde: Bol to pre mňa sen byť na Majstrovstvách sveta

V priebehu včerajšieho dňa sa odohral zápas medzi Španielskom a Kastarikou. V tomto zápase jednoznačne zvíťazilo Španielsko, za ktoré debutoval Alejandro Balde. Obranca na ihrisko nastúpil v 64. minúte, kde vystriedal Jordiho Albu. Mladík po úspešnom debute predstúpil pred média, kde porozprával o svojom výkone.

Víťazstvo a debut
“Som veľmi spokojný s výsledkom a mojím debutom na svetovom šampionáte. Sme spokojní s troma bodmi. Turnaj sme nemohli začať lepšie.”

Prístup k zápasu
“Od trénera sme mali jasnú predstavu a tú sme aj zrealizovali.”

Španielsko, ako kandidát na šampionát
“Španielsko je vždy na vrchole a my sme jedným z kandidátov. Ale musíme to urobiť krok po kroku. Prvý zápas prebehol veľmi dobre, ale pokojne.”

Slová trénera
“Som šťastný. Bol to pre mňa sen byť na Majstrovstvách sveta s hráčmi svetovej triedy. Tréner mi zablahoželal k debutu a zatiaľ nepovedal nič iné.”

Foto: twitter.com/Barça Capricorn