Antoine Griezmann: Nemôžeme nájsť logické vysvetletlenie toho, čo sa stalo v zápase proti Levante

Francúz Antoine Griezmann zhrnul včerajší zápas v niekoľkých krátkych vetách.

Obrana
Vďaka Colo Simeone, ktorý ma naučil všetko, chcem môjmu tímu pomôcť, či už je to zozadu alebo z predu.

Priebeh zápasu
Nemôžem nájsť logické vysvetlenie toho čo sa stalo za sedem minút. Musíme sa najprv dozvedieť čo sme po-kašľali a v čom sa musíme zlepšiť. Vôbec netuším, či to bol futbalový problém, alebo chyba postojom. Takéto veci sa môžu stať pri futbale. Musíme sa ďalej snažiť, aby sa táto chyba už nezopakovala.

Prispôsobenie
Cítim sa veľmi dobre. Čo sa týka sedenia na lavičke a začatie zápasu neskôr- mal som to aj v Atléticu a teraz to mám v Barcelone. Za sekundu nemôžem získať všetke taktické pokyny. Musím sa pripojiť k tímu ktorý pokračuje krok za krokom. Som na toto zvyknutý.

zdroj www.fcbarca.com
foto www.mundodeportivo.com