Antoine Griezmann: Stále mi toho ešte veľa chýba, budem na sebe pracovať

Antoine Griezmann ako prvý predstúpil k médiám, kde okomentoval včerajší priebeh zápasu.

Priebeh zápasu
“Sme nahnevaní a frustrovaní, pretože sme nezískali 3 body. Máme veľa priestoru na zlepšenie. Musíme na sebe pracovať, aby sme v stredu hrali inak. Mali sme veľa šancí, ale dali sme iba jeden gól.”

Nedostatočná efektivita
“Mrháme veľa príležitosti, hlavne ja. Musíme spoločne pracovať, aby sme sa zlepšili. Sezóna je dlhá, musíme však nabrať sebavedomie.”

Strelený gól
“Zatiaľ som v tejto sezóne na sebe zamakal. Tím potrebuje moje góly a ja viem, že to musím napraviť. Cítim sa tu dobre, vážim si toto obdobie. Stále mi toho ešte veľa chýba, budem na sebe pracovať.”

Dva body z dvanástich
“Nie som v dobrej forme. Musíme to napraviť a zmeniť. Potrebujeme kľud, pretože sezóna je dlhá.”

zdroj www.fcbarca.com
foto www.fcbarcelona.com