AS: Poznáme presný dátum návratu Dembélého na trávniky

Novinár Javi Miguel z denníka AS informuje o presnom dátume návratu Francúzskeho krídelnika Ousmaneho Dembélého na trávniky. Ak pôjde všetko podľa plánu, tak krídelnika budeme môcť vidieť už v zápase proti nášmu rivalovi Realu Madrid, ktorý je na programe 19. marca.

Podľa spomínaného denníka AS novinár Javi Miguel, ktorý sa veľmi dobre orientuje v medicínskych témach v prostredí FC Barcelona informuje, že lekári už stanovili dátum návratu Dembélého do hry 19. marca, čo je deň ligového zápasu El Clásica na Camp Nou.

Podľa denníka AS je plán regenerácie už plne pripravený. Počas nasledujúcich 15 dní bude Dembélé spolupracovať s fyzioterapeutom, aby sa zebezpečilo úplne zahojenie svalovej trhliny. Ďalších 15 dní bude prebiehať rehabilitácia na ihrisku pri zvyšovaní záťaže a neskôr sa hráč začne zapájať do tréningov s celým tímom.

Zápasy, ktoré Ousmane Dembélé s najväčšou pravdepodobnosťou vynechá:
12.02 Villarreal vs FC Barcelona (La Liga)
16.02 FC Barcelona vs Manchester United (Európska Liga)
19.02 FC Barcelona vs Cádiz (La Liga)
23.02 Manchester United vs FC Barcelona (Európska Liga)
26.02 Almería vs FC Barcelona (La Liga)
02.03 Real Madrid vs FC Barcelona (Copa del Rey)
05.03 FC Barcelona vs Valencia (La Liga)
09.03 Potenciálny zápas 16. kola Európskej Ligy
12.03 Athletic vs FC Barcelona (La Liga)

Foto: twitter.com/Areacule_1899