Aubameyang o Dembélém: Musíš zostať, starký

Útočník Pierre-Emerick Aubameyang poskytol rozhovory denníkom Sport a Mundo Deportivo. Klubfcbarcelona.sk Vám prináša krátke úryvky… Rozhovory s útočníkom denníky zverejnia v priebehu zajtrajšieho dňa.

MUNDO DEPORTIVO

Čo cítiš hrať znova, z Dembélém po piatich rokoch prestávky?
“Je to špeciálne, pretože sme rozohrali úžasnú sezónu v Borusii. Ouamane je vynikajúci futbalista, jeden z najlepších hrou s loptou, som veľmi šťastný, že tu je.
Keď som prišiel, tak som mu hovoril: “Musíš zostať, starký” [smiech]. Napísal mi správu pýtajúc sa, že či prídem do Barcelony a nechcel som mu brániť vzhľadom na jeho situáciu, trochu sme sa inak rozprávali.”

Je ešte šanca, že zmení svoj názor a predĺži zmluvu?
“Neviem, môžem povedať len toľko, že v živote je všetko možné.”

SPORT

“Vždy som pripravený na zdravú rivalizáciu s kolegami. Čiže príchod Haalanda by bol prekvapením. Nie som trénerom, ale myslím si, že Erling je skvelý. Strieľa množstvo gólov ma veľmi dobre fyzické podmienky a je rýchly. To je zvláštne, pretože je veľmi veľký a veľa behá. To je neskutočné na svoj vek je jedným z najlepších na svete.

Mám veľa priateľov z popredných skupín nezabúdam na nich. Vždy, kde môžem tam pozerám ich zápasy, napríklad v sobotu Arsenal porazil Brentford 2:1.”

Foto: twitter.com/infosfcb