Bar Canaletes: Neymar by sa chcel vrátiť do Barcelony

Bar Canaletes sa dotkol témy možného návratu Brazílskeho útočníka Neymara do Barcelony. Podľa týchto správ možný návrat Neymara v žiadnom prípade nieje uzavretý.

Bar Canaletes oznámil, že Brazílčan by opäť rád hral za Katalánsky klub FC Barcelona. Dokonca sa údajne veľakrát rozprával so samotným prezidentom klubu Joanom Laportom. Novinár pevne verí, že o možnom prestupe Neymara do Barcelony sa bude opäť hovoriť a čítať. Je veľmi ťažké si predstaviť, že by vedenie Barcelony bolo schopné kúpiť Neymara od Al-Hilal, ale Bar Canaletes poukazuje na to, že jeho aktuálna zmluva vyprší 30. júna v roku 2025.

Poukázalo sa taktiež na fakt, že Neymarov syn Davi Lucca do dnešného dňa žije v Barcelone s matkou dieťaťa a po dvojročnom pobyte v Saudskej Arábii by peniaze nemali byť pre Brazílčana problémom.

Bar Canaletes taktiež zvažoval možný odchod Poliaka Roberta Lewandowského do Saudskej Arábie. No táto fáma bola však zamietnutá po tom, čo sa prišlo, že jeho manželka Anna otvára v priebehu septembra v Barcelone telocvičňu a ich deti tam už chodia do školy.

Foto: twitter.com/𝐗𝐚𝐯𝐢 𝐄𝐫𝐚