Barcelona by mohla oznámiť dohodu so Spotify už budúci týždeň

Dohoda medzi Katalánskym klubom FC Barcelona a Švédskou spoločnosťou Spotife je takmer dohodnutá.

Keďže dohoda ešte stále nebola oficiálne oznámená klubom, reťazec „Gol“ informuje, že Barcelona by tieto nové správy o sponzorstve so Spotife mohla oznámiť už budúci týždeň v pondelok alebo najneskôr počas týždňa. Podľa zistených správ by sa malo jednať o zmluve, kde Švédska spoločnosť Spotife Barcelone zaplatí za sezónu približne 30 až 60 miliónov eur ročne.

Uvidí sa, že či dohoda medzi Barcelonou a Švédskou spoločnosťou zahŕňa aj prevod „práv na titul Camp Nou”, keďže s touto informáciou prišlo rádio  “Catalunya Radio”.
Rádio taktiež prišlo s podrobnosťami, o tom, že trvanie tejto zmluvy na práva na titul by nebolo dlhodobé, ako by si Barcelona želala, pretože Spotife na tento typ sponzorstva zaujíma len na krátke obdobie…

Zdroj: www.mundodeportivo.com
Foto:  www.klubfcbarcelona.sk