Barcelona ma záujem získať defenzívneho stredopoliara z PSV

Zdieľať:

V priebehu včerajšieho dňa denník Mundo Deportivo prišlo s informáciou, že Katalánsky klub FC Barcelona zvažuje získať defenzívneho stredopoliara v zimnom prestupovom období. Sport Journal predstavuje jedného z kandidátov na túto pozíciu.

FC Barcelona hľadá defenzívneho stredopoliara, ktorý by nahradil veterána Sergia Busqutsa. Podľa zistených informácii ním kľudne môže byť aj Ibrahim Sangare, ktorý aktuálne svoju prácu odovzdáva PSV. Vedenie Barcelony tohto 24-ročného hráča sledovalo veľmi dlho a bola veľmi blízko k zisku hráča, nuž nestalo sa tak. Bolo to konkrétne v roku 2020, kde prebehli aj rozhovory s jeho agentom, no jeho opcia bola napokon vylúčená a nakoniec prestúpil do PSV za 7,5 miliónov eur.

Problém v tomto prestupe môže byť samotný hráč, ktorý sa v Anglicku veľmi teší veľkej pozornosti a v súčastnosti má hodnotu okolo 30 miliónov eur.

V poslednej dobe sa v Barcelone vedie debata o nalepšej možnosti nahradiť Sergia Busquetsa, pričom sú najviac oceňovaní Zubimendi a Enzo Fernández, no ich cena bude jednoznačne vysoká… Ďalšími kandidátmi sú Ruben Neves, Jorginho a Youri Tielemans.

Zdroj: fcbarca.com, sport.es
Foto: sport.es

Peter
Sledujte ma