Barcelona sa plánuje vrátiť na Camp Nou v decembri

Doterajšia sezóna Katalánskeho klubu FC Barcelona bola plná vzostupov a pádov. Klubu sa však podarilo celkom dobre obrátiť veci vo svoj prospech.

Zatiaľ, čo ligový titul v súčasnosti favorizuje Real Madrid, FC Barcelona má vynikajúcu príležitosť zabezpečiť si kvalifikáciu do semifinále Ligy Majstrov.

V nedávnych správach denníka Mundo Deportivo sa uvádza, že FC Barcelona sa môže vrátiť na štadión Camp Nou do konca tohto roka.

Podľa správ sa Barcelona plánuje vrátiť na Spotify Camp Nou do decembra 2024 s počiatočnou kapacitou 65 000 miest. To je sotva 60% celkovej kapacity zrekonštruovaného Camp Nou, hoci bude k dispozícii aj 50% VIP sedadiel.

Keďže renovačné práce prebiehajú v rôznych fázach, Barcelona nemôže dúfať, že tento rok uvoľní plnú kapacitu. Klub to však s návratom na Camp Nou do konca tohto roka myslí vážne a dokonca diskutuje o zápase na Vianoce.

Kedy bude Camp Nou fungovať naplno?
Podľa spomínaného denníka si fanúšikovia Barcelony možno budú musieť počkať do roku 2026, aby Camp Nou fungoval na plnú kapacitu.

Zdroj: barcauniversal.com
Foto: klubfcbarcelona.com