Barcelona už zvažuje predaj hráčov, ale nad kúpou neuvažujú

Letné prestupové obdobie len nedávno skončilo a Barcelona už zvažuje predaj hneď niekoľko hráčov. Taktiež Barcelona nemá žiaden záujem o kúpu nových posíl do tímu.
O tomto kroku nás informuje Madridský denník Marca.

O možnosti príchodu Neymara nás informuje hneď niekoľko denníkov. Táto možnosť je nemožná, keďže klub nemá priestor na tohto hráča a najmä pokiaľ ide o mzdu hráča. V súčastnosti nie je možné plat hráčov zvýšiť o 35 miliónov eur.

Vedenie Barcelony sa od tohto momentu sa budú venovať najmä k predaji hráčov a nie kúpu nových posíl. Každá jedna operácia je plánovaná do 30. júna. Práve, preto sa klub zaoberá týmto už teraz.

Marca (Madridský denník) nás informuje o možnom predaji hráčov. Rakitič, Umtiti, Arturo Vidal, ale aj ďalší hráči, s ktorými tréner Barcelony Ernesto Valverde moc neráta. (Aleña, Wague…)

Ernesto Valverde má jasný nadpriemerný počet hráčov. A vďaka tomuto sa chce zbaviť pár hráčov.

zdroj www.marca.com
foto www.marca.com