Barcelona začala rokovať s 15-ročným Brazílčanom

Katalánsky denník Sport uvádza, že FC Barcelona ma záujem získať 15-ročného Brazílčana Edrica z Palmeiras.

Endrick je jedným z najvyhľadávanejších mladých hráčov vo svete futbalu. Svojimi výkonmi prilákal záujem mnohých špičkových klubov z celej Európy, vrátane Barcelony, Realu Madrid, PSG a Manchestru United.

Podľa zistených správ Katalánsky klub FC Barcelona plánuje začať rozhovory s Palmeirasom a dosiahnuť tak dohodu o prestupe Brazílčana Endricka po tom, čo v júli dovŕši 16 rokov a podpíše profesionálnu zmluvu s Brazílskym tímom.

Endrick neskôr zostane v Palmeiras až do dovŕšenie 18 rokov a do Barcelony sa pripojí v lete v roku 2024. Vedenie klubu tak plánuje ponúknuť pevnú sumu plus variabilnú zložku na základe Endrickového postupu.

Zdroj: barcauniversal.com
Foto: twitter.com/Barca Universal