Busquets : Luis Suarez je najlepší útočník na svete

Španielsky stredopoliar FC Barcelony bol spokojný s výkonom svojho tímu, ktorý čelil Valencii. Vyjadril sa k zápasu, Suarezovi a mladému talentu Fatimu.

Zápas
„Boli sme vynikajúci od samého začiatku. V druhom polčase sme si našli viac priestoru na trávniku, zaslúžene sme zvíťazili a opäť si na svoju stranu získavame ľudí.“

Návrat Suareza
„Je to najlepší útočník na svete. Má hlad po góloch, je to veľmi dobre, pretože nám tým pomáha.“

Ansu Fati
„Je veľmi mladý, ale už v 16. rokoch nás presvedčil o svojich kvalitách. Teší sa na fanúšikov, zakaždým, keď sa objaví podobný hráč, nevyhne sa s porovnaním druhých hráčov. Neustále pracuje na sebe, musíme mu dať vedieť, kde je a aké ťažké to je.“

Nohy na zemi
„Keď ste mladý neuvedomujete si všetko. Komplimenty sú brutálne, pretože ste si to aj zaslúžili, vieme, že je to ťažké. Dúfajme, že je to len začiatok ,a že to bude veľmi krásny príbeh.“

zdroj www.marca.com
foto www.marca.com