Cadena SER: Ter Stegen je plán B v prípade, ak Frenkie de Jong zostane v Barcelone

Katalánsky klub FC Barcelona nutne potrebuje predať hráčov a znížiť mzdové náklady, aby mohla oficiálne zaregistrovať nových hráčov.

Aj napriek tomu, že sa podarilo aktivovať dve z troch pák schválenými členmi zhromaždenia, situácia Barcelony je naďalej komplikovaná. Práve vďaka tejto situácii klub bude musieť postupne predávať hráčov a naďalej znižovať mzdy hráčom, aby oficiálne mohla zaregistrovať nových hráčov.

Najviac sa uvažuje o možnom odchode Holandského záložníka Frenkieho de Jonga, ktorý by údajne mohol klub upustiť, nuž samotný hráč chce svoju prácu naďalej  odvádzať v Barcelone. Tento odchod by mohol Barcelone značne pomôcť, keďže hráč od Barcelony poberá celkom vysoký plat, ktorý si do dnešného dňa stále neznížil + jeho hodnota je veľmi vysoká. Dokonca zdroje, ktoré majú blízko k šatni prezradili
“Cadena SER”, že hráč svojím spoluhráčom prezradil, že neuvažuje o prestupe do Manchestru United.

V priebehu dnešného dňa “Cadena SER” prišla s informáciou, že v prípade ak zostane Frenkie de Jong v Barcelone, vedenie využije plán B. Buď aktivujú tretiu páku, alebo pošlu na predaj ďalšieho hviezdného hráča a ním ma byť náš gólman Ter Stegen. Barcelona by vďaka tomuto predaju inkasovala obrovsky balík peňazí a ušetrila by na mzdovom náklade.

Osobne si myslím, že všetky tieto správy sú nepravdivé, nuž nemôžeme žiadnu takúto správu podceniť. Podľa môjho názoru, náš gólman nie je na predaj! Rozhodne ani Frenkie de Jong! Vedenie Barcelony by sa mohlo zamerať na hráčov, ktorí v Barcelone už dávno nemajú, čo hľadať. Aj, keď je pravda, že za takého Umtitiho, Minguezu Barcelona dostane oveľa menej peňazí, ale vždy lepšie, ako nič.

Zdroj: Cadena SER, sport.es
Foto: twitter.com/BarçaTimes