Catalunya Radio: Barcelona má záujem o ďalšieho hráča Bayernu

Podľa aktuálnych špekulácii sa zdá, že Katalánsky klub FC Barcelona ma za hlavný prestupový cieľ Poliaka Roberta Lewandowského. Nové informácie informujú, že Barcelona chce k sebe prilákať ďalšieho hráča Bayernu.

Catalunya Radio informovalo, že terčom Barcelony sa stal 26-ročný záložník Serge Gnabry. Jeho aktuálna zmluva v Nemeckom klube mu vyprší budúci rok, no mnohé správy naznačujú, že hráč zvažuje zmenu prostredia.

O krídelníkovi sa zvažuje najme po tom, čo mu skonči jeho aktuálna zmluva. Celá táto situácia bude závisieť aj od situácie ohľadne Ousameneho Dembélého. Catalunya Radio informuje, že aj v prípade predĺženia zmluvy Francúza bude Barcelona naďalej bojovať o 26-ročného krídelníka Sergeho Gnabryho za zníženú klauzulu v hodnote 25 miliónov eur. AK však Dembélé nepodpíše novú zmluvu a rozhodne sa prestúpiť do Bayernu, Nemecký klub môže zvážiť lepšie podmienky pre prestup Gnabryho.

Nemecký reprezentant v Bayerne ma veľmi úspešnú sezónu. V tejto sezóne odohral 45 zápasov, zaznamenal 17 gólov a podarilo sa mi 10-krát asistovať na gól.

Foto: marca.com