Cesc Fàbregas: Ako fanúšik Barcelony dúfam, že sa Messi vráti

Cesc Fàbregas, ktorý hral za prvý tím Katalánskeho klubu FC Barcelona sa nedávno pripojil k Como zo Serie B. V nedávnom rozhovore pre Cadena COPE prezradil o tejto novej skúsenosti a samozrejme sa vyjadril aj k svojmu bývalému klubu FC Barcelona, v ktorom pôsobil 3 roky (2011-2014).

“Ako fanúšik Barcelony dúfam, že sa Messi vráti. Má za sebou sezónu v Paríži. To by bolo skvelé. To je sen klubu a všetkých fanúšikov. Futbal je veľmi rozmarný. Hovorím však ako fanúšik.”

“Ak je v poriadku, Piqué je stále istým stopérom. Je veľmi súťaživý. V minulej sezóne sa snažil. Roky plynú, no vždy sa snažil hájiť klubové farby.”

“Barcelona urobila niekoľko veľkolepých prestupov. Vďaka nim môže bojovať o všetky trofeje.”

“Je veľmi ťažké vrátiť sa k víťazstvám. Veľmi dobre sa posilnil aj Real. Tchouameniega dobre poznám. Hovoril som so zástupcami Barcy, aby ho získali. Do budúcna som ho považoval za skvelého futbalistu, no finančne ten prestup nebol možný. Svoj názor som prezentoval aj inému bývalému klubu, no napokon skončil u “nepriateľa”. Musíte využiť príležitosť na trhu.”

Foto: twitter.com/Barça Universal