Christophe Dugarry: Antoine Griezmann musí ostať pokojný, Barcelona ho potrebuje

Bývalý Barcelonský hráč a bývalý francúzky zástupca Christophe Dugarry sa dôrazne zaujímal situáciou Antoineho Griezmanna v katalánskom klube.

Chcem podporiť Griezmanna
„Počúvajte, boli ste v jednom z najhorších klubom na svete (poukazuje na Atlético Madrid) nič ste nevyhrali. Teraz ste v klube, ktorého štýl hry na Vás robí dojem. Máte veľké šance na výhru trofejí. Hlavne čakajte pokojne!“

Antoine Griezmann je talentovaný a inteligentný futbalista. Barcelonu trochu poznám a môžem povedať, že je to veľmi komplikovaný klub. Griezmann musí hlavne ostať pokojný a sústrediť sa na svoju prácu. Klub za neho zaplatil 120 miliónov eur. Tento prestup bol schválený trénerom Ernestom Valverdem. Aké ďalšie možnosti má Valverde ? Dembélé? Je to ešte stále mladý chlapec, ale zase talentovaný.

Zdroj www.fcbarca.com
Foto www.lequipe.fr