Coutinho: Pobyt v Barcelone nebol taký, aký som očakával

Anglický klub Aston Villa minulý týždeň od Katalánskeho klubu FC Barcelona kúpila Brazílskeho záložníka Philippa Coutinha, čo znamená, že Brazílčanovo dobrodružstvo sa v Barcelone skončilo. V priebehu včerajšieho dňa sa hráč zúčastnil rozhovoru pre Daily Mail, v ktorom porozprával o svojom pôsobení v Barcelone.

Zranenia
“Pobyt v Barcelone nebol taký, aký som očakával. Ale taký je život. Jediný čas, kedy som sa cítil znepokojený, bolo po zranení. Deväť mesiacov som nehral a bol som trikrát operovaný. Vtedy som sa obával návratu do hry. Teraz je všetko späť v normále, som šťastný, že zostanem v Aston Villa dlhšie.”

Skúsenosti
“Nič neľutujem. Život je plný lepších aj horších chvíľ.. Odmalička som sníval o tom, že budem hrať za Barcelonu. Teraz je to už minulosť a ja sa teším na to, čo si pre mňa osud pripraví. Na Camp Nou som sa naučil veľa. Nebolo to pre mňa ľahké obdobie, no posilnilo ma to psychicky.”

Prestavba
“Chýbalo mi užiť si hru a dnes opäť milujem futbal. Dlho som to necítil, teraz sa ten pocit vrátil. Preto som sa rozhodol zostať v Aston Villa.”

Steven Gerrard
“Hlavným dôvodom, prečo som sem prišiel, je to, že mi zavolal Steve. Rozprávali sme sa o mnohých veciach a on bol jedným z prvých ľudí z Aston Villy, ktorý so mnou hovoril. Prišiel som sem kvôli nemu. Bol som doma, keď ma kontaktoval cez zoom. Som rád, že som sa rozhodol vstúpiť do tohto klubu.”

Foto: marca.com