Daily Mail: Chelsea ponúkla 40 miliónov eur za Frenkieho de Jonga

Doterajší výkon Holanďana v Barcelone fanúšikov veľmi nenadchol a práve vďaka tomuto sa kolujú rôzne špekulácie o možnom odchode 24-ročného záložníka.

Daily Mail nedávno priniesol informáciu, že Anglický klub Chelsea ponúkla katalánskemu klubu FC Barcelona prvú ponuku za služby Frenkieho de Jonga vo výške 40 miliónov eur, čo je približne polovička sumy za akú ho Barcelona kúpila (70 miliónov eur plus 11 miliónov eur v bonusoch).

Je malo pravdepodobné, že Barcelona predá Frenkieho de Jonga už v januári a hlavne nie za 40 miliónov eur. Je pravda, že Barcelona ma v zálohe aj iných hráčov, ako napríklad Nico, Gavi, Pedri, Busquets… Ale Frenkie de Jong dokáže nahradiť Busquetsa, ktorý v klube už nemusí veľmi dlho vydržať.

zdroj: as.com
Foto: as.com