Dembélé: Je lepšie hrať s Lewandowskim v jednom tíme

Po včerajšej suverénnej výhre sa pred klubové média BarçaTV postavil Francúzsky útočník Ousmane Dembélé. Francúz priznal, že je lepšie hrať s Lewandowskim v jednom tíme.

Ako sa cíti tím po prvom víťazstve?
“Tím je veľmi šťastný. Ide o veľmi náročný terén. Verím, že tento zápas nám dobre poslúži. Ansu a Robert nám veľmi pomáhajú. Tím fungoval veľmi dobre. Víťazstvo bude určite dobre fungovať pre vieru v tím.”

Na tomto štadióne si strelil už tri góly…
“Áno, áno, Real Sociedad hrá veľmi dobre, ale aj v zápasoch proti nim je veľa priestoru. Vždy musím dať dva-tri góly.”

Máš pocit, že ste teraz oveľa lepšie mužstvo?
“Áno. Počas tréningu veľa pracujeme s trénerom. Myslím si, že máme hráčov na vysokej úrovni ako Andreas Christensen, Robert Lewandowski, Raphina… Sú veľmi dobrí.”

Proti Lewandowskému ste hrali veľakrát. Myslíš si, že je lepšie ho mať vo svojom tíme
“Áno, áno, oveľa lepšie (smiech). Vždy bolo ťažké hrať z Bayernom s ním v mužstve. Vždy strieľal góly. Je to skvelý hráč. Je lepšie, že je v našom tíme.”

Foto: twitter.com/Barça Universal