Éric García: Dnešný výsledok je pre nás a fanúšikov veľmi dôležitý

Po včerajšom víťazstve El Clásico sa pred média postavil aj obranca FC Barcelona Éric García.

Ako sa cítiš po tvojom prvom El Clásicu na Santiago Bernabéu?
“Bol to náš perfektný zápas. Od začiatku sme boli veľkolepí. Sme veľmi šťastní. Zápasy proti Realu Madrid sú najdôležitejšie v sezóne. Dnešný výsledok je pre nás a fanúšikov veľmi dôležitý. Je skvelá noc. Teraz chceme vyhrať každý zápas v LaLige a Európskej Lige.”

Xavi povedal, že je hrdý na výkon tímu…
“Boli sme veľmi spokojní s tým, ako sme hrali v prvom polčase a v druhom polčase sme si to udržali. Po prestávke sa hra trochu otvorila, ale boli sme efektívni. Je to pokračovanie toho, čo sme robili v poslednej dobe a obrovské zlepšenie od začiatku sezóny. Je to veľká skúsenosť aj pre mladých hráčov.”

Vidíte podobnosť slávy 6:2?
“Dnešný výsledok je úžasný. Na takéto víťazstvo na tomto štadióne len tak nezabudneme.”

Foto: twitter.com/Barça Universal