FC Barcelona femeni opäť vyhrala

Vynikajúce víťazstvo na strane domácich hračiek FC Barcelona na Estadi Johan Cruyff. Real Sociedad sa pred zápasom nepovažoval za veľmi slabého súpera, keďže majú za sebou veľmi úspešnú formu. Ešte pred zápasom mali trojbodovú stratu nad ženským tímom FC Barcelona.

Ženský futbalový tím FC Barcelona na ihrisko nastúpili v tričkách s nápisom Anims Bruna.” Toto tričko malo povzbudiť mladú 19-ročnú útočníčku Brunu Vilamalu, ktorá sa začiatkom týždňa vážne zranila počas hrania za Španielsku U-23.

Ešte pred výkopom riaditeľ ženského tímu Xavier Puig odovzdal 28-ročnej brankárke Sandre Panos pamätný dres s číslom 200, pretože v dnešnom zápase odohrala svoj 200. zápas za ženský futbalový tím FC Barcelona.

Tlak hostí
Tak, ako sa očakávalo, Barcelona čelila ťažkému rivalovi, ktorý súper hlboko tlačil od samého začiatku zápasu. Domácim sa však podarilo dostať do vedenia a týmto sa zmocniť dnešného zápasu.

Góly FC Barcelona
3“ Rolfo F
23“ Oshoala A. L.
38“ Oshoala A. L.