FC Barcelona spustila predaj rúšok vo vlastnom dizajne

FC Barcelona dnes oficiálne oznámila začatie predaja svojich vlastných rušiek. Ruška majú s klubom spojené tri návrhy + je možné, že budú k dispozícií aj iné varianty.

Ruška si od dnešného dňa môžete zakúpiť priamo v oficiálnom Barcelonskom obchode na Passeig de Gracia. Od zajtra sa začne predaj prostredníctvom internetového obchodu Blaugrany. FC Barcelona ubezpečuje, že masky sú z 100% bavlny a vyrábajú sa v Matare. Spĺňajú všetke bezpečnostné záruky a hygienické normy. Môžu sa použiť opakovane a ochrana před prenosom koronavírusu je zaručená až do 40 umytí. Odporúčajú rúško používať osem hodín po každom praní. Každého teraz zaujíma zrejme cena tohoto rúška. Cena tohoto rúška je 18 eur. Klub zvažuje aj o sprístupnených rôznych ďalších rodinných balíčkov.

Prvá skupina rušiek Barcelony ponúka tri varianty.
Prvá varianta obsahuje farby s pruhmi na boku.
Druhá varianta sú hráči Barcelony. No a v tretej variante môžeme vidieť farby katalánskej vlajky. Klub zvažuje šesť až sedem nových projektov, na ktorých sa môžeme tešiť. Barcelona taktiež ponúka tri veľkosti rušiek , pre najmenších ( 3-6 rokov), deti od 7 do 12 rokov a pre dospelých.

zdroj www.fcbarca.com
foto Twitter FC BARCELONA, www.fcbarcelona.com