Footy Headlines odhaľuje štvrtú sadu dresov Barcelony na sezónu 2022/23

V priebehu včerajšieho dňa portál Footy Headlines, ktorý zverejňuje športové dresy, predstavil štvrtý dres FC Barcelona pre aktuálnu sezónu.

Štvrtý dres Katalánskeho klubu FC Barcelona pre sezónu 2022/23 ma kombinovať farby Senyery, žltú a červenú s modrou. Najnovšou novinkou je znak Barcelony, ktorý sa bude nachádzať v strede dresu. Hneď pod logom sa nachádza sponzor Spotify, zatiaľ, čo logo Nike sa nachádza na oboch rukávoch. Výrazným prvkom štvrtej súpravy Barcelony je vlajka Senyera (štyri červené pruhy na žltom pozadí) na prednej strane dresu. Manžety na rukávoch Blaugrana dodávajú súprave extra nádych.

Štvrtá sada dresu Barcelony na sezónu 2022/23 používa podobná šablónu, ako domáci dres MS 2022 USA.

Barcelona dostala v tomto storočí od Nike dva dresy Senyera – výjazdový dres na sezónu 2013/14 sa pýšilo s klasickým dizajnom a štvrtá súprava dresu zo sezóny 2019/20 do 2021/22 mala štyri “červené pazúry”.

Štvrtý dres FC Barcelona sezónu 2022/23 bude k dispozícii od januára 2023.

Zdroj: footyheadlines.com
Foto: klubfcbarcelona.sk, footyheadlines.com