Gavi: Budúcnosť? Barcelona je klub mojich snov

Mladý 18-ročný stredopoliar Pablo Martín Páez Gavira, známy pod prezývkou ako Gavi poskytol rozhovor pre Movistar +, v ktorom ubezpečil, že jeho zámerom je zostať na Camp Nou mnoho rokov. Počas tohto rozhovoru zodpovedal aj na niektoré voľnejšie otázky súvisiace s jeho súkromným životom.

Budúcnosť
“Odkedy som bol malý chlapec, vždy som chcel zostať v Barcelone. Barcelona je klub mojich snov, vždy to zopakujem. Som spokojný, nech sú aj oni [Fanúšikovia].”

Herný štýl
“Môj štýl hry? Tréner sa snaží, aby som to zlepšil, ale ja to nikdy nezmením. Toto je z môjho vnútra a vždy zo seba budem dávať maximum.

Teraz na rad prichádzajú aj trošku zaujímavejšie otázky z hľadiska súkromného života.

Tvoje celé meno?
Pablo Paéz Gavira.

Spevák alebo kapela, ktorú počúvaš takmer každý deň?
Mmmmm, Coldplay.

Ak ležíš znudený na gauči čo prezeráš: Instagram alebo TikTok?
Tik Tok.

Stredopoliar dostal aj veľmi zaujímavú otázku ohľadne vodičského preukazu. Média už dávnejšie informovali, že Gavi úspešne zložil skúšku z autoškoly, no teraz prichádza iná informácia.

Máš už vodičský preukaz?
Nie.

S kým si sa na Majstrovstvách slávnosti najviac bavil alebo kto sa najviac bavil s tebou?
Pedri.

Psy alebo Mačky?