Gerard Piqué hovoril o informáciách súvisiacich s návratom parížskej hviezdy Neymara do Barcelony.

Zdieľať:

„Verím, že operácia je veľmi komplikovaná, hráč patrí do PSG.
Bol by som rád, keby k nám prišiel, hoci musí to byť sám Neymar, ktorý prehovorí. Samozrejme s ním komunikujeme, ale nie je vhodné zverejňovať súkromné ​​rozhovory.“

Piqué ďalej pokračuje: „Je to génius na ihrisku aj mimo neho, ale čakáme na nové informácie.
„Túžba Neymara odísť z Paríža a vrátiť sa do Barcelony je v tomto okamihu prakticky otvoreným tajomstvom, ale hráč sa k tejto záležitosti nevyjadril.“

Zdá sa, že hráči aj zamestnanci v Barcelone pri rozhovore s médiami pracujú s rovnakou stratégiou. Neodhaľujú to, čo Neymar povedal súkromne, ale namiesto toho trvajú na tom, aby sám útočník urobil verejné vyhlásenie a vyjadril sa. Juliano Belletti (Barcelonský klubový veľvyslanec) mal podobnú odpoveď, keď sa ho pýtali na Neymara. Belletti trval na tom, že vlastne nevie, ako sa Neymar rozhodne, a je na ňom, aby prehovoril, ak chce odísť.

Piqué tiež hovoril o novom podpise Antoine Griezmanna. Francúz v minulom roku Barcelonu síce odmietol ale tento rok je tu s nami a chce nám pomôcť vyhrať všetky trofeje.

Ďalej citujem: „Je skvelý hráč a pre nás je to skvelá správa, že ho tu máme. To, čo sa stalo v minulosti, už nie je dôležité. Ak sa vám darí a skutočne chcete, tak svoje vysnívane ciele môžu byť skutočnosťou. Práve preto dúfam, že sa dobre prispôsobí”

zdroje www.barcablaugranes.com
foto www.fcbarcelona.com

Peter
Sledujte ma