Graham Hansen: Vyhrať El Clásico je vždy špeciálne

Ženský futbalový tím FC Barcelona Femení v priebehu včerajšieho večera porazila Real Madrid 3:0. Toto víťazstvo bolo ich už 16te v 16. EL Clásicu. Po odohratí tohto stretnutia sa pozápasového rozhovoru zúčastnila krídelníčka Barcelony Caroline Graham Hansenová.

“Vyhrať El Clásico je vždy špeciálne. Je to El Clasico… Vždy sa rozprávajú pred zápasom a nakoniec vyhráme,” povedala Caroline Graham Hansen. Na otázku, čo presne hovoria hráčky Realu Madrid odpovedala, “Hovoria, že sme stále bližšie a bližšie, sme bližšie a bližšie a my sme tí, ktorí vyhrávajú po celý čas a nech to tak zostane.”

29-ročná Graham Hansen v dnešnom zápase strelila gól a pripísala si asistenciu. V aktuálnej sezóne odvádza parádny výkon. Na konte už ma 17 gólov a 15 asistencii. Snažím sa urobiť všetko, čo je v mojich silách, aby som pomohla tímu. Zatiaľ to vyzerá dobre, ale ak sa nám nepodarí vyhrať tituly, nebude to nič dobré.” Priznala.

Foto: twitter.com/FC Barcelona Femení