Horúca správa: Lionel Messi zmenil názor ohľadne predĺženia zmluvy s PSG – Gerrard Romero

V priebehu dnešného dňa vyšla na povrch veľmi šokujúca informácia od veľmi známeho novinára Gerarda Romera. Novinár počas vysielania na twitchi prezradil, že Argentínsky kapitán Lionel Messi zvrátil informácie, ktoré mali viesť k predĺženiu zmluvy s Francúzskym klubom PSG.

Novinár Gerard Romero počas vysielania na twitchi prezradil, že v aktuálnej dobe je oveľa viac pravdepodobnejšie, že Leo Messi nepredĺži zmluvu s PSG. Novinár poukazuje na skutočnosť, že víťazstvo na MS v Katare zmenilo postoj Argentínčana a prinútilo ho zvážiť ďalšie možnosti na najbližšie obdobie.

Gerard Romero tvrdí, že Lionel Messi nemá v úmysle obnoviť zmluvu s Parížskym klubom od 23. januára. Novinár dáva taktiež do pozornosti, že je to len aktuálna situácia, ktorá sa v istej budúcnosti môže a nemusí zmeniť.

Všetci isto veľmi dobre vieme, ako nám novinár v minulosti „sľuboval“ najväčší historický prestup do Katalánskeho klubu FC Barcelona počas letného prestupového obdobia. Nuž do dnešného dňa sme sa ho ešte nedočkali. Uvidíme, kde bude pravda aj v tomto prípade.

K tejto súvislosti sa vyjadrila aj Argentínska novinárka Veronica Brunati: Máme koniec januára a Messi zatiaľ nepotvrdil svoj zámer predĺžiť zmluvu s PSG. Francúzsky klub si nie je istý, či chce Leo pokračovať v Paríži alebo nie. Zverenci PSG však dúfajú, že sa im napokon podarí presvedčiť 35-ročného hráča.

Zdroj: fcbarca.com, twitter.com
Foto: marca.com