Hráči Barcelony nechcú natáčať druhú sériu dokumentárneho filmu Matchday

Madridský denník Marca nás nedávno informovala, že druhá séria dokumentárneho filmu MATCHDAY je v ohrození. Problémom sú hráči, ktorí natáčanie odmietajú.

Koncom novembra minulého raka vydal klub prvú sériu dokumentárneho filmu MATCHDAY na platforme RakutenTV. Táto séria vyvolala obrovský nárast sledovateľov. V prvej sérii Matchday sme mali možnosť vidieť nahrávky zo šatne, zájazdov hráčov atď. Denník tvrdí, že hráčom sa niektoré zábery nepáčia. Sťažovali sa na to, aby materiál, ktorý by mohol spôsobiť polemiku, nebol poriadne skontrolovaný. Z tohto dôvodu sa na premiére dokumentu neobjavil ani jeden z hráčov Barcelony.

Teraz hráči bojujú za to, aby sa v šatni viac nehrávalo. Takéto materiály sú však potrebné, pretože zvyšujú hodnotu dokumentu. Sme v polovici sezóny a klub hľadá možné riešenia tohto problému. Pripomenieme si, že medzi najkontroverznejšie fragmenty prvej série Matchday patrila nahrávka, ako hráči diskutujú s Valverdem o možnosti vycestovať na párty do New Yorku.

zdroj www.fcbarca.com
foto www.fcbarca.com