Joan Laporta: FC Barcelona je s Vami! Zastavme vojnu!

V priebehu včerajšieho dňa prezident FC Barcelona Joan Laporta vyjadril svoju  podporu a solidaritu pre Ukrajinu.

“V mene FC Barcelona chcem vyjadriť svoju podporu a solidaritu s Ukrajinou. Kedykoľvek sme mohli navštíviť túto krajinu, cítili sme sympatie mnohých fanúšikov Barcy. Máme 28 členov a jednu Penyu v Ukrajine, ktorá spoločne so stovkami členov reprezentujú to o čom je Barcelona. V klube máme športovcov a bývalých športovcov z Ukrajiny, ktorí sa zaslúžili o písanie našej histórie. Im všetkým, ktorí trpia neoprávnenou vojnou: Vedzte, že sme s Vami, že Vám pomôžeme podporou Ukrajincov a Ukrajiniek, ktoré si nájdu cestu do našej krajiny pri hľadaní úkrytu. Ukrajinci! FC Barcelona je s Vami! Zastavme vojnu!”

Zdroj: BarcaTV
Foto: fcbarcelona.com