Jordi Alba a Pedri sa pripájajú k skupine

Tréner Ronald Koeman obnovuje svoj káder. Po triumfálnom návrate 18-ročného útočníka Ansu Fati má tréner k dispozícií ďalších dvoch hráčov, a to konkrétne Pedriho a Jordiho Albu, ktorí sa už dnes pripojili k skupine.

Tréner Ronald Koeman nerád riskuje so zranenými hráčmi. Sami sme sa o tom mohli presvedčiť aj vo včerajšom zápase, kde Ansu Fati nastúpil iba na 10 minút. Títo dvaja hráči sa môžu ocitnúť na zozname nominovaných hráčov na zápas Ligy Majstrov proti Benfice, ale je zrejme, že nastúpia ku koncu zápasu ako samotný Ansu Fati v zápase proti Levante. Taktiež dávame do pozornosti, že Ansu Fati nemusí v zápase nastúpiť od prvej minúty. Nechajme sa prekvapiť.

Aktuálne na zozname zranených hráčov zostali už len štyria hráči, a to konkrétne mladý Balde, Dembélé, Agüero a Martin Braithwaite.

Zdroj: marca.com, mundodeportivo.com
Foto: marca.com