Jordi Alba: Dest je veľmi mladý a ochotný hráč

Po včerajšej výhre nad Dynamo Kyjev pred média vystúpil 31-ročný obranca Jordi Alba, ktorý sa vyjadril k zápasu.

Sergino Dest
“Je veľmi mladý a je veľmi ochotný. Vďaka svojim vlastnostiam sa perfektne hodí k Barcelone. Je na vysokej hráčskej úrovni.”

Mingueza
“Dlhodobo s nami trénuje a dnes mal skvelý zápas. Defenzívne sa mu darilo na veľmi dobre. Zdalo sa, že toto nebol jeho prvý zápas s tímom. Asistoval aj pri góle Braithwaita.”

Kritika
“Som tu deväť rokov a vždy je to tu rovnaké. Keď nevyhrávate v klube ako Barcelona, veľa sa rozprávame… Stratili sme body, pretože sme nemali proste šťastie. Máme tu veľa nových hráčov, ale myslím si, že káder a hráči fungujú na veľmi dobrej úrovni.”

Nasledujúci zápas
“Musíme byť pravidelnejší. Do vianočných prázdnin máme pred sebou ďalšie zápasy, ktoré budeme musieť jednoznačne vyhrať. Pokúsime sa o to.”

zdroj www.fcbarca.com
foto www.fcbarcelona.com