Jordi Cruyff: Výsledok nebol spravodlivý

Po včerajšej remíze sa pred média postavil aj Jordi Cruyff.

Vinník
“Výsledok nebol spravodlivý mužstvo hralo veľmi dobre, mali veľa príležitosti streliť gól, dynamika hry a pressing bol veľmi dobrý. Nie je ľahké stanoviť, tak veľa šancí, proti Talianskemu klubu. Všetko išlo dobre, okrem posledného zápasu.”

21 šanci
“Chýbali góly, mali sme veľa príležitosti a pozitívne je to, koľko šancí sme si vyprodukovali. Toto je cesta k víťazstvu.”

Remíza
“Veľmi nám pasuje, že zrušili pravidlo “góly na výjazde majú väčšiu hodnotu”. Neapol videl, čoho sme schopní. Sme pyšní z toho, ako sme zahrali, mali sme chuť, vypracovali sme si prevahu, musíme skúšať byť viac efektívnejší.”

Odveta
“Naučili sme sa hrať zápas za zápasom. Teraz si musíme oddýchnuť a sústrediť sa na nedeľné stretnutie.”

Ferran Torres
“Vie, že mal príležitosti a ma ich len ten, kto je na správnom mieste, to je dobrý znak. Je vo forme aj tam, kde tím ho potrebuje. Góly to je otázka času, určite trafí do sieťky a bude hrdinom. Je to súčasť jeho mladosti, mal veľkú chuť. Najdôležitejšie je, že je tam, kde ma byť, teda v pokutovom území.”

Dynamika
“Robila dojem, kiežby to tak bolo vždy.”

Foto: fcbarcelona.com