Jurgen Klopp: Ak mi povieš, že nemám peniaze, už nič neminiem

Katalánsky klub FC Barcelona sa toto leto stala jedným z najvyťaženejších klubov na prestupovom trhu a priniesla množstvo svetových talentov z celej Európy.

Počas nedávnych dní, mesiacov FC Barcelona aktivovala niekoľko pák, ktoré mali klubu značne pomôcť s finančnými prostriedkami. Počas letného prestupového obdobia priviedla do klubu niekoľko svetových talentov z celej Európy. Hlavným podpisom bol určite Poľský útočník Robert Lewandowski. Ďalším hráčom bol Jules Kounde a Raphina. Práve za tieto mena Barcelona minula najviac peňazí, keďže Andreas Christensen a Franck Kessie prišli do Barcelony zadarmo.

Manažér Anglického klubu Liverpool Jurgen Klopp komentoval výdavky Barcelony toto leto. Bol úplne zmätený míňacími schopnosťami klubu.

“Výdavky Barcelony? Ja tomu nerozumiem. Ak mi povieš, že nemám peniaze, už nič neminiem. Toto sa mi stalo dvakrát v minulosti s mojou kreditnou kartou”, povedal manažér Liverpoolu Jurgen Klopp.

Zdroj: barcauniversal.com
Foto: marca.com