K situácii ohľadne Xaviho sa vyjadril aj samotný klub Al-Sadd

Katalánsky klub FC Barcelona má svoj plán dokonale navrhnutý, tak, aby Xavi Hernandez v najbližších dňoch bol oficiálne predstavený ako tréner FC Barcelona.

Väčšina zdrojov píše, že Xavi Hernandéz je trénerom FC Barcelona, ale stále táto informácia nieje oficiálne potvrdená. Tento príchod nieje veľmi ľahkou úlohou. Katarský klub Al Sadd dnes ráno na twitteri oficiálne informoval o aktuálnej situácii.

“V reakcii na to, čo sa v poslednej dobe šíri, vedenie Al Sadd opätovne potvrdzuje, že Xavi má s klubom dvojročnú zmluvu a plne sa sústredí na nadchádzajúce zápasy tímu, aby sme si udržali náskok na čele ligy a obhájili titul,” hovorí Katarský klub.

Samotný Xavi sa k tejto téme vyjadril podobne. “Plne sa sústredím na svoju prácu s Al-Sadd a nechcem hovoriť o ničom inom.”

Zdroj: marca.com
Foto: marca.com