Leonardo Araujo: Skvelí hráči, ako je napríklad Messi, vždy zostanú na zozname budúcich možnosti PSG

Športový riaditeľ francúzského klubu PSG, Leonardo Araujo v každom jednom rozhovore poskytuje svoje informácie jasne a stručne. Brazílčan aj tentokrát poskytol pre časopis France Football krátky rozhovor, v ktorom sa ho pýtali na možnosť vidieť Lea Messiho v drese PSG.

“Skvelí hráči, ako je napríklad Messi, vždy zostanú na zozname budúcich možnosti PSG. Teraz však na to nie je čas hovoriť, aktuálne o tomto teraz môžeme len snívať. Štyri mesiace vo futbalovom svete sú v súčasnom období večnosť. Ešte máme dostatok času sa o tomto porozprávať.” Zdôraznil Leonardo o Messim

Šanca vidieť Argentínsku hviezdu v Paríži je minimálna. PSG sa však stále drží Neymara. Sám Neymar pred niekoľkými mesiacmi ubezpečil, že v budúcej sezóne by bol rád ak by po jeho boku videl svojho priateľa. V posledných mesiacoch sa množili aj rôzne správy o možnom podpísaní Messiho do PSG. Aktuálny šampión Ligue 1 by však musel najskôr celé voje účty vyrovnať, aby sa do tohto prestupu začlenil.

zdroj www.as.com
zdroj foto twitter.com