Lionel Messi môže Barcelonu opustiť úplne zadarmo

Barcelonská hviezda Lionel Messi môže prerušiť zmluvu s Barcelonou na konci každej sezóny.

Kapitán FC Barcelony Lionel Messi s Barcelonou uzavrel až 8 zmlúv od roku 2005. s celou touto informáciou prišiel denník El País, kde jasne uviedol, že Lionel Messi môže prerušiť zmluvu na konci každej sezóny.

Celá táto zmluva je založená na klube a Messiho lojalite. Práve, preto klub predpokladá, že Messi neopusti Barcelonu aj napriek končiac ej aktuálnej zmluve, ktorá mu platí do ruku 2021.
Podľa Bartomea je tento prípad podobný, ako naši bývali hráči Puyol, Xavi a Andrés Iniesta

Argentínčan Lionel Messi môže opustiť Barcelonu len s povinnosťou, že to vedeniu Barcelony oznámi do 31. mája. Jeho doložka na prvé dve kampane bola vo výške 700 miliónov.

zdroje www.marca.com, www.barcablaugranes.com
foto www.marca.com