Luis Suárez vysvetlil svoje gesto “telefonátu”

Zdieľať:

34-ročný bývalý útočník FC Barcelona Luis Suárez po včerajšej výhre Atl. Madrid sa postavil pred média, kde vysvetlil aj svoje gesto telefonátu.

Gól do siete bývalého klubu
“Som šťastný z víťazstva tímu, práve toto sme chceli. Súper bol výnimočný vzhľadom na chvíle, ktoré som zažil, ale mojou úlohou je na 100% sa obetovať pre Atlético a dnes sme urobili všetko, čo bolo možné, aby sme získali tri body.”

Oslava gólu
“Vedel som, že ak skórujem, tak sa ospravedlním. Vzhľadom na rešpekt, pocit, že som jedným z culés, vzhľadom na kariéru, akú som mal v Barcelone, z dôvodu ťažkého momentu, ktorí prežívajú moji spoluhráči a fanúšikovia.”

Gesto telefonátu
“Smerovalo to ľuďom, ktorí vedia, že mám rovnaké telefóne číslo a, že naďalej používam telefón. Nebolo to mierené na Koemana. Ak mám byť úprimný, žartoval som s mojimi deťmi, že to urobím.”

Fanúšikovia
“V predchádzajúcej sezóne ich bolelo, že si nemohli vychutnať titul na štadióne. Viem, že fanúšikovia ma majú radi. Tvrdo pracujem, aby som udržal Atlético na vrchole.”

Lemar a João
“Keď máte hráčov tejto kvality, ktorí robia rozdiel, cítite sa pohodlnejšie. Dobre hrajú aj Ángel a Griezmann. Tréner to ma s rozhodovaním veľmi ťažké.”

Zdroj: marca.com
Foto: twitter.com/barcacentre

Peter
Sledujte ma