Manchester United, Chelsea a Juventus sú pripravení bojovať o Dembélého

24-ročný Francúz Ousmane Dembélé je naďalej hráčom Katalánskeho klubu FC Barcelona. Podľa najnovších správ denník SPORT informuje, že o hráča sa zaujímajú tri veľkolepé kluby.

Manchester United – Záchranca pravého krídla
Anglický klub už niekoľko rokov bojuje s pravým útočníkom. Dokonca do klubu priviedli aj Jadona Sancha za 80 miliónov eur, ktorý mal tento problém vyriešiť, nuž opak sa stal pravdou… Red Devils skúsili na pravú stranu nasadiť aj Marcusa Rashforda, ale žiaľ na tomto poste nezažiaril ako na ľavej strane.

Práve preto by sa Ousmane Dembélé mohol stať priam ideálnym útočníkom pre Manchester United. Hlavne vďaka svojimi schopnosťami, skúsenosťami a svojmu mladému veku. Po niekoľkých neúspešných rokoch by Anglický klub mohol konečne nájsť vhodného adepta na útočné pravé krídlo.

Chelsea – Thomas Tuchel
Ak si Blues vyhľadá svoj cieľ, tak bojuje až do poslednej “kvapky”. Chelsea dosiahla svoje vytúžené ciele, čo môžeme vidieť aj pri získaní Kaia Havertza v roku 2020 a o rok neskôr Romelua Lukaku.

V tomto prípade si prestup Ousmaneho Dembélého môže vynútiť aj samotný tréner, nebolo by to po prvý krát… Totižto tréner Thomas Tuchel s týmto hráčom má veľmi dobré skúsenosti, keďže práve on bol ten, kto si v minulosti k sebe do Dortmundu priviedol tohto hráča.

Juventus – Šanca sa stať hlavným mužom
Talianskemu klubu sa poslednú dobu nedarilo, ale po privedení Dušana Vlahovica za 70 miliónov eur sa zdá, že Juventus je na správnej ceste. Vlahovic však potrebuje ďalšieho skvelého útočníka, vďaka ktorému dokážu klub “nabudiť”.

Klub ma v plánoch získať Dembélého vzhľadom k tomu, že mu v Barcelone bude končiť zmluva, tak nemusia Barcelone zaplatiť za prestup ani cent. Navyše si myslia, že po príchode spolu s Vlahovicom budú tvoriť nebezpečné duo v útoku.

Zdroj: barcauniversal.com
Foto: twitter.com/Football Tweet