Manchester United verí, že Barcelona zníži požadovanú sumu za Frenkieho de Jonga

Denník The Guardian informuje, že Anglický klub Manchester United je presvedčený o tom, že Frenkieho de Jonga do klubu dokážu priviesť za nižšiu cenu, ako samotný Katalánsky klub FC Barcelona požaduje.

FC Barcelona do dnešného dňa stále trvá na predaji hráča v minimálnej hodnote 80 miliónov eur. Podľa zistených správ, Katalánsky klub už od Manchester United dostal ponuku vo výške približne 60 miliónov eur plus 10 miliónov eur v potencionálnych doplnkov.

Zdroje v Anglicku informujú, že Manchester United je presvedčený o tom, že dostane nižšiu cenu za de Jonga, pretože Barcelona potrebuje získať peniaze.

Manchester United je tentokrát pripravený poslať Barcelone ďalšiu ponuku, ktorá ma predstavovať 70 miliónov eur plus doplnky.

Zdroj: barcauniversal.com
Foto: twitter.com/Transfer News Live