Média: Ferrano Torres môže byť čoskoro hráčom Barcelony

V priebehu dnešného dňa viacero médií potvrdzuje informáciu, že Katalánsky klub FC Barcelona čoskoro získa 21-ročného útočníka Ferrana Torresa z Anglického klubu Manchester City. Údajne sa čaká už len na oficiálne potvrdenie klubov.

Katalánsky denník Mundo Deportivo a denník Sport takmer v rovnakom čase oznámili, že rokovania s Anglickým klubom Manchester City a FC Barcelonou sa blíži takmer ku koncu. Denník Sport si je takmer istý, že k oficiálnemu oznámeniu prestupu môže dôjsť už v najbližších hodinách a podľa denníku Mundo Deportivo si Barcelona je takmer istá, že Ferrana Torresa dokáže priniesť pre svoj klub, a to najmä kvôli Torresovi, ktorý už stanovil podmienky pre spoluprácu s klubom FC Barcelona.

Denník Sport uvádza, že prestupová čiastka sa nakoniec bude blížiť k 45 miliónom a nie k pôvodným 75 miliónom, ktoré boli očakávané. Túto informáciu dokonca priniesol aj novinár Gerard Romero, ktorý si je na 99,9% istý, že Torresa budeme môcť vidieť na Camp Nou.

Fabrizio Romano zase informuje, že Torres z Barcelonou podpíše päťročný kontrakt za 55 miliónov eur + 10 miliónov eur v bonusoch.

Foto: twitter.com/Fabrizio Romano