Mina Bonino: Leo Messi je najlepším hráčom svetovej histórie

Manželka Mina Bonino hráča Realu Madrid Federica Valverdeho na svojom twitter účte označila Argentínskeho kapitána Lionela Messiho za najlepšieho hráča vo svojej histórii.

Argentínčan Leo Messi je na Majstrovstvách sveta v senzačnej forme. Aktuálne odohral šesť zápasov, v ktorých sa mu podarilo streliť štyri góly a pridať dve asistencie.

Argentínska športová novinárka Mina Bonino nedávnom na svojom oficiálnom twitter účte vyjadrila svoj obdiv k 35-ročnému Argentínskemu kapitánovi Leovi Messimu.

Bonina zdieľala fotografiu Lea Messi, ktorý drží ocenenie muž zápasu, kde napísala:

“Fotka Messiho, ktorá sa neustále opakuje, všetky zápasy. A v jednom sa toho dokonca vzdal.”

“Nikto nemôže poprieť, že je najlepším hráčom svetovej histórie. Aj vo veku 35 rokov prihrávkou totálne mení hru. Je na pôsobivej úrovni.”

“Niektorí madridskí fanúšikovia sú naštvaní, keď tweetujem o Messim. Niektorí moji Uruguajskí nasledovníci nechápu, ako môžem tweetovať niečo o Messi, keďže je to rival môjho manžela, a niektorí Argentínčania si myslia, že som proti Messimu. Nikto nikdy nebude spokojný.”

“Nepoznám Messiho. Bolo by nelogické, aby som ho uprednostňovala pred mojou rodinou, ale nikdy, nikdy by som nepoprela, že je najlepším hráčom na svete a že si zaslúži VŠETKO. Naozaj ma baví sledovať posledné majstrovstvá sveta najlepších hráčov na svete, ani zďaleka sa nedajú porovnávať s inými, obdivujem ich.”

Zdroj: sportskeeda.com
Foto: mundodeportivo.com