Miralem Pjanić bol ponúknutý trom klubom Ligue 1, všetky dohody zlyhali

FootMercato informuje, že 32-ročný záložník Miralem Pjanić bol ponúknutý viacerým Francúzskym klubom, ako je napríklad Olympique Marseile, Olympique Lyonnais a Nice. Žiadna táto ponuka však nemala úspešný koniec.

Podľa skúseného novinára Fabrizia Romana, tím SAE Sharjah FC predložil trojročný návrh na podpísanie trvalého kontraktu Miralema Pjanića. Katalánsky klub s touto ponukou nemá žiaden problém, a tak konečné rozhodnutie ponechá samotnému hráčovi.

Tréner prvého tímu Xavi Hernández sa už dávnejšie vyjadril k Pjanićovej budúcnosti.
“Pjanić nám môže veľmi pomôcť. Hodí sa k tomu, ako hráme a bude súťažiť s Busquetsom, Frenkiem a Kessiem. Bude ťažké získať minúty pre všetkých štyroch”, povedal Xavi pred súbojom v Seville.

Vzhľadom na to, že prestupové obdobie sa v spomínané časti sveta ešte neskončilo, klub stále čaká na konečný verdikt.

Zdroj: barcauniversal.com
Foto: marca.com