Náhľad zápasu: AD Ceuta VS Barça – Copa Del Rey

V nadväznosti na náš neuveriteľný výkon proti Realu Madrid sme vyhrali španielsky Superpohár. Vraciame sa do Copa Del Rey na zápas proti AD Ceuta, ktorý sa začína o 20:00 miestneho času. Hoci budeme čeliť najnižšie nasadenému tímu, ktorý zostal v súťaži. Dôležité je, aby sme ich nepodceňovali. Od nášho posledného zápasu Copa Del Rey sme v oveľa lepšej nálade a forme, ale pointa stále platí, je dôležité, aby sme ich nepodcenili. Takéto hry sú vždy najzložitejšie a je dôležité, aby sme hru ukončili s pozitívnym výsledkom a hlavne bez žiadneho nového zranenia.

K nášmu súperovi:
AD Ceuta sídli v skupine 1 Primera División RFEF. Je to tretia úroveň španielskeho futbalu. Svoj posledný zápas doma remizovali s Castillo 2:2. A hoci vo svojej domácej lige neboli pôsobivé ich výsledky, podarilo sa im vyradiť Elché z Copa Del Rey. Musíme zabezpečiť, aby sme na zápas prišli so správnou mentalitou a poučili sa z nášho posledného zápasu v Copa kde sa to poslednej minúty nevedelo kto postúpi ďalej do ďalšieho kola súťaže.

Pravdepodobná zostava:

Obrázok

Po neskutočnom zápase proti Realu Madrid môžeme čakať silnú zostavu s pár zmenami na rotáciu kádra. Mentalita vysoko a preto všetko čo sa bude dať dáme to tohto zápasu.  Ronald Araujo dostal oddych po ťažkých zápasoch odohraných po jeho zranení a tiež aby bol pripravený na ligu. Memphis je tiež mimo zostavy, pretože dokončuje svoj prestup do Atletica Madrid ktorý by mal byt dnes dokončený. Okrem týchto hráčov sú všetci ostatný nominovaný na tuto hru a sú pripravený nastúpiť .

Zdroj: klubfcbarcelona,com
foto: marca