Neto: Pracujem, aby som hral, vždy chcem byť na ihrisku

Druhý náhradný brankár FC Barcelony Neto odohral v poslednom priateľskom zápase proti Cartegeni celých 90 minút. Po jeho skončení zdôraznil, že bude bojovať, aby hral častejšie.

“Pracujem, aby som hral, vždy chcem byť na ihrisku. Na tréningoch sa snažím vybojovať miesto v zápasoch. Stále na tom pracujem, chcem ukázať čo môžem a viem urobiť pre FC Barcelonu.”

“Bolo to ťažké pretože tímy z nižších líg nepoznajú svojich súperov veľmi dobre. Štadión bol iný, neboli sme na to zvyknutí, ovplyvnilo to niektoré podrobnosti, práve preto sa musíme vždy sústrediť.”

“Najdôležitejším bol dôvod, prečo sme prišli. Blahoželám Barcelone k tejto iniciatíve a ďakujem ľudom za príchod. Takéto gesto sa musí opakovať častejšie.”

zdroj www.fcbarca.com
foto www.fcbarcelona.com