OFICIÁLNE: Abde Ezzalzuli prestupuje na hosťovanie do Osasuny

Oficiálna stránka Katalánskeho klubu FC Barcelona na svojich sociálnych sieťach informovala o predĺžení hráčskej zmluvy a o odchode 20-ročného útočníka Abdeho Ezzalzouliho.

V správe sa uvádza, že Katalánsky klub predĺžil s mladíkom kontrakt do júna 2026 a výkupná klauzula bola stanovená na 200 miliónov eur.

Okrem predĺženia kontraktu sa Katalánsky klub FC Barcelona a Osasuna dohodli na prestupe Ebde Ezzalzuliho do 30. júna do roku 2023. V tejto doložke neexistuje možnosť odkúpenia hráča.

Abde Ezzalzuli v Katalánskom klube FC Barcelona odohral jednu celú sezónu. Celkovo odohral 12 zápasov na seniorskej úrovni. Veľmi veľkou zaujímavosťou je fakt, že Abde svoj prvý gól strelil pri remíze 2:2 na ihrisku Osasuny.

Zdroj: fcbarcelona.com
Foto: twitter.com/Fabrizio Romano